Řasy a zázvor

Alga Forte obsahuje tři důležité mikroorganismy a řasy: Spirulinu, Chlorellu, Kelp doplněné zázvorem. Obsahují velké množství biologicky aktivních látek, které jsou v lidském metabolismu funkční a dobře využitelné, jmenovitě množství vitamínů, minerálních látek, chlorofylu a bílkovin.

Spirulina je sladkovodní cyanobakterie. Poskytuje mnoho kvalitních bílkovin, minerálů stopových prvků. Spirulina dále napomáhá trávení a vyplavování toxických látek z organismu a zároveň posiluje tělo.

Chlorella je sladkovodní jednobuněčný rychle rostoucí mikroorganizmus (řasa). Obsahuje velké množství biologicky aktivních látek a až 60% bílkovin. Vláknina Chlorelly na sebe váže toxické látky a výborně stimuluje peristaltiku střev, čímž napomáhá dobrému vyprazdňování.

Kelp je mořská řasa s vysokým obsahem minerálních látek a stopových prvků potřebných pro lidský organizmus. Kelp v našem preparátu je známý hlavně pro svůj vysoký obsah jódu nutný pro správnou funkci štítné žlázy.

Zázvor má jak v kuchyni, tak v lidové medicíně dlouhou tradici. Známé jsou jeho kladné účinky při nachlazení, žaludeční nevolnosti, zažívacích potížích a plynatosti. Působí i jako afrodiziakum.

doplněk při snižování nadváhy

detoxikuje - povzbuzuje

dodává jód - reguluje trávení